CASTLE BRIDGE

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Hradební 174, Český Krumlov 38101

Perfektní
dle 6 recenzí

93%

Robert Merkle
dospělý pár, 6.9.2018

Hotel Castle Bridge naleznete kousek od zámeckého mostu, přímo v historickém centru Českého Krumlova na břehu řeky Vltavy. Toto poetické místo s výhledem na řeku Vltavu a zámecký most poskytuje moderní zázemí v pokojích designově inspirovaných historií zámku. Ubytování zde uspokojí i náročné klienty. Těšit se můžete též na malebné venkovní posezení na břehu řeky Vltavy. Historické centrum je pro vjezd omezeno pěší zónou. Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování
 • Domácí mazlíčci

CASTLE BRIDGE On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
202+ Dvoulůžkový p.
203+ Dvoulůžkový p. TWN
103 Dvoulůžkový p. výhled TWN
208+ Dvoulůžkový p. výhled
304+ Dvoulůžkový p. výhled TWN
305+ Dvoulůžkový p. výhled TWN
207+ Dvoulůžkový p. výhled
302 Apartmá TWN
303 Apartmá výhled TWN
301 Čtyřlůžkový p.
204 Čtyřlůžkové ap. TWN
201 Dvoulůžkový p.
101 Dvoulůžkový p. výhled TWN
102 Dvoulůžkový p. výhled TWN
205+ Dvoulůžkový p. výhled
206+ Dvoulůžkový p. výhled

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

CASTLE BRIDGE Pokoje

Interiér pokojů poskytuje veškerý moderní komfort na vysoké úrovní, přesto je každý pokoj designově inspirován dominantou zámeckého mostu. V hotelu je celková kapacita 37 osob v 16 pokojích, některé pokoje lze variabilně propojit do čtyřlůžkového apartmá. Součástí pokojů je TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, v některých případech také posezení. Některé pokoje mají výhled na řeku nebo na město. Vlastní koupelna zahrnuje bidet, bezplatné toaletní potřeby a fén. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

CASTLE BRIDGE Gastronomie

Ráno Vás naladí chutná snídaně formou švédských stolů podávaná v přízemí v útulném salonku. Za příznivého počasí svádí terasa přímo na břehu řeky k poetickým snídaním či posezení s kulisou proslulého českokrumlovského zámku. Další možnosti stravování nabízejí restaurace, středověké krčmy, kavárny i malebné cukrárny.

CASTLE BRIDGE Recepce

Hotel disponuje denní recepcí, kde je obsluha připravena poskytnout informace o zajímavých místech Č. Krumlova a okolí, či o aktuálním kulturním dění ve městě.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • Diners Club Enroute
 • JCB

CASTLE BRIDGE Dostupnost

Historické centrum je pro vjezd omezeno pěší zónou.


Parkování osobních automobilů je zajištěno na parkovišti P1 - vzdáleno od hotelu cca 200 m. Parkoviště je značeno při příjezdu do města navigačním systémem, vjezd je na 45 min. zdarma a na recepci hotelu obdrží host parkovací kartu. Cena parkovného je 250,- Kč na den.


V případě potřeby je klientům umožněn vjezd do pěší zóny na vyložení / naložení zavazadel. Při příjezdu vystaví recepce povolenku do pěší zóny a parkovací kartu na parkoviště P3 - vzdáleno od hotelu cca 2 min. pěší chůzí.


Hlídané parkoviště je k dispozici v areálu pivovaru Eggenberg - vzdáleno od hotelu cca 8 min. pěší chůzí, kartu vystaví recepce hotelu.

CASTLE BRIDGE Okolí

Celé historické centrum Českého Krumlova je ojedinělým a skvěle zachovaným komplexem historických domů, pro který je zapsán na Seznam kulturního dědictví UNESCO. K návštěvě zve Státní hrad a zámek Český Krumlov. Významným místem je i nově zrekonstruovaný komplex českokrumlovských klášterů. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází mezinárodně proslulé Egon Schiele Art Centrum.

CASTLE BRIDGE

Hradební 174, Český Krumlov
Zobrazit celou mapu